Jun-II-E-LAT: Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019

Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019, Saturday 2019-10-05, Kyjov, Czechia (ČSTS)

Jun-II-E-LAT, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Hýžová Marie CZ
C Kolmanová Kateřina CZ
D Mrázová Renáta CZ
E Špánik Milan SVK

A: Buryanová Vlasta (CZ)

RankCouple
1Madeja Antoni & Chrapla Oliwia 111 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 322 XXX
3Iš Martin & Hubáčková Julie 533 XX-
4Sanak Karol & Mazańska Natalia 455 --X
5Blažek Tomáš & Blažková Lucie 244 XXX
6Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 666 -X-
7Polášek Jakub & Gebauerová Barbora X-X
8Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie ---
9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---

B: Hýžová Marie (CZ)

RankCouple
1Madeja Antoni & Chrapla Oliwia 224 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 431 XX-
3Iš Martin & Hubáčková Julie 546 ---
4Sanak Karol & Mazańska Natalia 165 -XX
5Blažek Tomáš & Blažková Lucie 653 X-X
6Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 312 XXX
7Polášek Jakub & Gebauerová Barbora X--
8Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie -XX
9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---

C: Kolmanová Kateřina (CZ)

RankCouple
1Madeja Antoni & Chrapla Oliwia 616 XXN
2Machnik Jakub & Krátká Marie 342 -X-
3Iš Martin & Hubáčková Julie 121 -XX
4Sanak Karol & Mazańska Natalia 565 NNN
5Blažek Tomáš & Blažková Lucie 233 --X
6Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 454 -X-
7Polášek Jakub & Gebauerová Barbora X--
8Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie X-X
9Witosz Daniel & Janoušková Aneta X--

D: Mrázová Renáta (CZ)

RankCouple
1Madeja Antoni & Chrapla Oliwia 221 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 543 --X
3Iš Martin & Hubáčková Julie 334 XXX
4Sanak Karol & Mazańska Natalia 112 XXX
5Blažek Tomáš & Blažková Lucie 455 XX-
6Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 666 ---
7Polášek Jakub & Gebauerová Barbora XXX
8Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie ---
9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---

E: Špánik Milan (SVK)

RankCouple
1Madeja Antoni & Chrapla Oliwia 223 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 341 XXX
3Iš Martin & Hubáčková Julie 434 XXX
4Sanak Karol & Mazańska Natalia 112 XXX
5Blažek Tomáš & Blažková Lucie 666 ---
6Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 555 XXX
7Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---
8Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie ---
9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Hýžová Marie CZ
C Kolmanová Kateřina CZ
D Mrázová Renáta CZ
E Špánik Milan SVK
— dancerank.cz