Jun-I-E-LAT: Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019

Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019, Saturday 2019-10-05, Kyjov, Czechia (ČSTS)

Jun-I-E-LAT, 16 couples, 3 rounds

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Hýžová Marie CZ
C Kazda Robert CZ
D Pavlík Róbert SVK
E Pohlodek Petr CZ
F Sedlák Lubomír CZ
G Voráč David CZ

A: Buryanová Vlasta (CZ)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 114 XX- XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 231 --X XX-
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 322 XXX XXX
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 443 XXX --X
5Machnik Jakub & Krátká Marie XX- XXX
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia --X XXX
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta --- --X
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --- XXX
9Fusek Josef & Novosadová Linda XX-
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila ---
11Adámek Petr & Burianová Tereza X-X
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly ---
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza -X-
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---

B: Hýžová Marie (CZ)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 214 -XX XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 331 X-X XXX
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 442 X-X X-X
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 123 XXX -XX
5Machnik Jakub & Krátká Marie XX- XXX
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia --n XXn
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta --- --X
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza -X- XXX
9Fusek Josef & Novosadová Linda X--
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila -X-
11Adámek Petr & Burianová Tereza -X-
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly ---
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza --X
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína X--

C: Kazda Robert (CZ)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 222 -XX XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 111 XXX XXX
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 333 XXX X--
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 444 --- XXX
5Machnik Jakub & Krátká Marie X-- -XX
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia XXX XXX
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta --- ---
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --- XXX
9Fusek Josef & Novosadová Linda XX-
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila ---
11Adámek Petr & Burianová Tereza X-X
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly ---
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza ---
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita -XX
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---

D: Pavlík Róbert (SVK)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 122 -XX XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 411 X-X -XX
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 233 XXX XXX
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 344 --- X-X
5Machnik Jakub & Krátká Marie XXX XXX
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia -X- XX-
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta X-- XX-
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --- -X-
9Fusek Josef & Novosadová Linda X--
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila X-X
11Adámek Petr & Burianová Tereza ---
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly --X
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza ---
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla -XX
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---

E: Pohlodek Petr (CZ)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 114 XXX XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 243 -XX XXX
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 431 --X XXX
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 322 XX- X-X
5Machnik Jakub & Krátká Marie X-- XXX
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia XXX XXX
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta --- X--
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --- XX-
9Fusek Josef & Novosadová Linda -XX
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila ---
11Adámek Petr & Burianová Tereza ---
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly ---
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza --X
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína -X-

F: Sedlák Lubomír (CZ)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 143 X-- XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 414 XXX XXX
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 321 XXX XX-
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 232 XXX XXX
5Machnik Jakub & Krátká Marie -X- --X
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia --- XX-
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta --X XXX
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --- --X
9Fusek Josef & Novosadová Linda X--
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila -XX
11Adámek Petr & Burianová Tereza ---
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly X-X
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza ---
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla -X-
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---

G: Voráč David (CZ)

RankCouple
1Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 112 XXX XXX
2Lipowiecki Kamil & Hurnik Julia 421 -XX XXX
3Polášek Jakub & Gebauerová Barbora 344 --- -XX
4Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 233 XXX -XX
5Machnik Jakub & Krátká Marie XXX XXX
6Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia N-v NXN
7Witosz Daniel & Janoušková Aneta --- XXX
8Vydařilý Miroslav & Vydařilá Tereza --- XXX
9Fusek Josef & Novosadová Linda X--
10Čmoch Tomáš & Synková Kamila X--
11Adámek Petr & Burianová Tereza ---
12 – 14Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly ---
12 – 14Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza ---
12 – 14Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---
15 – 16Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
15 – 16Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Hýžová Marie CZ
C Kazda Robert CZ
D Pavlík Róbert SVK
E Pohlodek Petr CZ
F Sedlák Lubomír CZ
G Voráč David CZ
— dancerank.cz