Jun-I-E-STT: Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019

Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019, Saturday 2019-10-05, Kyjov, Czechia (ČSTS)

Jun-I-E-STT, 11 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Henzély Igor ml. CZ
C Pohlodek Petr CZ
D Přádka Radim CZ
E Voráč David CZ

A: Buryanová Vlasta (CZ)

RankCouple
1Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia 244 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 331 XXX
3Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 762 XXX
4Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza 556 X--
5Čmoch Tomáš & Synková Kamila 677 X-X
6Witosz Daniel & Janoušková Aneta 415 -XX
7Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly 123 XXX
8Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita -X-
9 – 10Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---
9 – 10Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---
11Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---

B: Henzély Igor ml. (CZ)

RankCouple
1Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia 314 nXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 732 XXX
3Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 421 XXX
4Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza 143 -XX
5Čmoch Tomáš & Synková Kamila 266 -X-
6Witosz Daniel & Janoušková Aneta 655 X--
7Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly 577 X--
8Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita X--
9 – 10Novotný Ondřej & Jandová Karolína --X
9 – 10Polášek Jakub & Gebauerová Barbora -XX
11Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla X--

C: Pohlodek Petr (CZ)

RankCouple
1Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia 121 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 212 XXX
3Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 334 XX-
4Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza 443 XXX
5Čmoch Tomáš & Synková Kamila 666 --X
6Witosz Daniel & Janoušková Aneta 777 ---
7Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly 555 -X-
8Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita X--
9 – 10Novotný Ondřej & Jandová Karolína --X
9 – 10Polášek Jakub & Gebauerová Barbora XX-
11Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla --X

D: Přádka Radim (CZ)

RankCouple
1Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia 111 XXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 222 XXX
3Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 333 XXX
4Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza 755 X-X
5Čmoch Tomáš & Synková Kamila 444 XXX
6Witosz Daniel & Janoušková Aneta 566 XX-
7Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly 677 ---
8Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita -XX
9 – 10Novotný Ondřej & Jandová Karolína ---
9 – 10Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---
11Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla ---

E: Voráč David (CZ)

RankCouple
1Grobelny Bartosz & Kwoka Zofia 111 NXX
2Machnik Jakub & Krátká Marie 222 XXX
3Jekl Lukáš & Chelíková Barbora 444 XXX
4Stehlík Jaroslav & Nečasová Tereza 333 XXX
5Čmoch Tomáš & Synková Kamila 556 --X
6Witosz Daniel & Janoušková Aneta 775 --X
7Carcea Laurentiu & Holmannová Nataly 667 X--
8Hubynets Anatolij & Sýkorová Marita ---
9 – 10Novotný Ondřej & Jandová Karolína XX-
9 – 10Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---
11Zřídkaveselý Martin & Plachá Adéla -X-

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Henzély Igor ml. CZ
C Pohlodek Petr CZ
D Přádka Radim CZ
E Voráč David CZ
— dancerank.cz