Jun-II-E-STT: Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019

Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019, Saturday 2019-10-05, Kyjov, Czechia (ČSTS)

Jun-II-E-STT, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Kolmanová Kateřina CZ
C Kosmák Václav CZ
D Mrázová Renáta CZ
E Sedlák Lubomír CZ

A: Buryanová Vlasta (CZ)

RankCouple
1Blažek Tomáš & Blažková Lucie 212 XXX
2Lojda Tobiáš & Florianová Alena 131 XXX
3Machnik Jakub & Krátká Marie 343 XXX
4Rada Lukáš & Šarochová Gréta 454 --X
5Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 525 XX-
6Sehnalík Dan & Kučerová Tereza X--
7Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie -XX
8 – 9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---
8 – 9Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---

B: Kolmanová Kateřina (CZ)

RankCouple
1Blažek Tomáš & Blažková Lucie 123 XXX
2Lojda Tobiáš & Florianová Alena 211 XXX
3Machnik Jakub & Krátká Marie 552 --X
4Rada Lukáš & Šarochová Gréta 444 XX-
5Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 335 XXX
6Sehnalík Dan & Kučerová Tereza XXX
7Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie ---
8 – 9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---
8 – 9Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---

C: Kosmák Václav (CZ)

RankCouple
1Blažek Tomáš & Blažková Lucie 333 -XX
2Lojda Tobiáš & Florianová Alena 212 XXX
3Machnik Jakub & Krátká Marie 121 XXX
4Rada Lukáš & Šarochová Gréta 555 XXX
5Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 444 X--
6Sehnalík Dan & Kučerová Tereza XXX
7Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie ---
8 – 9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---
8 – 9Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---

D: Mrázová Renáta (CZ)

RankCouple
1Blažek Tomáš & Blažková Lucie 111 XXX
2Lojda Tobiáš & Florianová Alena 232 XXX
3Machnik Jakub & Krátká Marie 444 --X
4Rada Lukáš & Šarochová Gréta 323 XXX
5Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 555 XX-
6Sehnalík Dan & Kučerová Tereza X--
7Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie -XX
8 – 9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---
8 – 9Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---

E: Sedlák Lubomír (CZ)

RankCouple
1Blažek Tomáš & Blažková Lucie 111 XXX
2Lojda Tobiáš & Florianová Alena 552 XXX
3Machnik Jakub & Krátká Marie 243 X-X
4Rada Lukáš & Šarochová Gréta 324 XXX
5Valášek Viktor & Ganzarová Eliška 435 XX-
6Sehnalík Dan & Kučerová Tereza ---
7Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie -XX
8 – 9Witosz Daniel & Janoušková Aneta ---
8 – 9Polášek Jakub & Gebauerová Barbora ---

Adjudicators

A Buryanová Vlasta CZ
B Kolmanová Kateřina CZ
C Kosmák Václav CZ
D Mrázová Renáta CZ
E Sedlák Lubomír CZ
— dancerank.cz